Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie kupić manekin do ćwiczeń sztuk walki?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://allegro.pl/manekin-treningowy-dwie-nogi-mma-judo-okazja-i2362971174.html

 

http://allegro.pl/everlast-sparing-partner-mma-manekin-treningowy-i2373305156.html

 

http://allegro.pl/manekin-treningowy-stojacy-bob-xl-oryginalny-i2363721907.html

1396292564-U784394.png
Opublikowano

Wątpie że do sztuk walki ...

 

Na allegro nic nie widziałem... Może źle szukam ale wyskoczyła mi gumowa lalka do ćwiczenia... reanimacji serca

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

haha . Nakurwiaj w drzewo. Lepiej pompki rób w klate ci pójdzie jak mi . Mam w bicepsje 42 cm przy 170cm i 67kg

 

hahaha ładny żart, W podstawowce w 6 klasie tyle ważyłem i mialem taka wage a wcale nie jestem przy kosci i 42 w bicu hahaha pozdro

zrezsta daj fote zobaczymy

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

mam teraz 17 lat . I ćwicze 5razy w tygodniu plus sztuki walk wo quinen judo boks mma . W wolnych chwilach uprawiam parkour. I chodzę do lo sportowe.

1366207790-U344225.png

by me

Opublikowano

co ty sie kurwa znasz. idz na sfd i powiedz ze moj biceps jest nieproprcjonalny do tricepsa to cie wysmieja i beka bd na cale forum. pzdr

pozatym to jest masa a rzezbic to ja bd tylko na zawody,

 

pozatym ja mam 14 lat a ty sie porownojesz do mnie? zobaczymy jak bede miec 17 fajfusku

bd mogl polerowac mi klate B)

 

 

ps: a potem koksy maja zjebana opinie przez takich klientow jak ty

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

manekina nie znalazłem , ale to może ci się przyda.

 

http://allegro.pl/worek-treningowy-180-45-bokserski-uchwyt-owijki-i2362211528.html

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

co ty sie kurwa znasz. idz na sfd i powiedz ze moj biceps jest nieproprcjonalny do tricepsa to cie wysmieja i beka bd na cale forum. pzdr

pozatym to jest masa a rzezbic to ja bd tylko na zawody,

 

pozatym ja mam 14 lat a ty sie porownojesz do mnie? zobaczymy jak bede miec 17 fajfusku

bd mogl polerowac mi klate B)

 

 

ps: a potem koksy maja zjebana opinie przez takich klientow jak ty

Na początek na ucz się pisać kolego ! to po 1...

Po 2 Moja stara ma większą łapę !!

A po 3 czemu masz w opisie 23lata ??

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Na początek na ucz się pisać kolego ! to po 1...

Po 2 Moja stara ma większą łapę !!

A po 3 czemu masz w opisie 23lata ??

 

 

bo nie umiem liczyć hue hue hue

 

 

topic. Widzialem adidasy predator są zajebiste !

NO PAIN

NO GAIN

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...